English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

.....

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосование

Где вы рекламируете компанию?

Що таке смартфон і айфон: хто вони один одному?

Що таке смартфон і айфон: хто вони один одному?

Слова «смартфон» і «айфон» кілька років звучать буквально звідусіль, вони вже міцно увійшли в повсякденний лексикон. Але недосвідчений користувач може і не знати, а чим же, власне, розрізняються ці два пристрої і що між ними спільного. Зараз розберемося, що таке смартфон і айфоны недорого в одессе .

Інша назва смартфонів - комунікатори, а якщо дослівно перекладати з англійської, то переклад буде означати «розумний телефон». Смартфон об'єднує в собі КПК (кишеньковий персональний комп'ютер) і телефон, причому він обов'язково повинен бути забезпечений мобільною операційною системою. Смартфони одночасно можуть виконувати кілька завдань, як комп'ютер. Часто смартфони мають багато функцій для передачі даних і зв'язку, вони можуть оперувати документами і повноцінно працювати з інтернетом. Є думка, що незабаром смартфони будуть абсолютно повноцінним конкурентом комп'ютерам як по «залізу» так і по операційним системам, які вже майже не відрізняються від комп'ютерних.

Ну а що ж таке айфон?

Айфон - це один з смартфонів, один з представників цього гігантського сімейства. Найзнаменитіший зі представлених на світовому ранці смартфонів - айфон від Apple, був анонсований в 2007 році, незабаром з'явився в магазинах і швидко завоював свою частину ринку. Незабаром вийшла модель айфон 3G, вдосконалена в порівнянні з попередником. Легендарний айфон 4, що надійшов у продаж 24 червня 2010 року, викликав справжній ажіотаж. Це четверте покоління айфонів Apple, він істотно відрізняється від попередніх йому пристроїв. Працює на операційній системі Apple iOS - різновид системи Mac OS X, яка була спеціально «підігнана» для мобільного пристрою. Що ж стосується думки користувачів цих пристроїв, то айфон вважається більш естетично продуманим і приємним для ока, хоча корпус міг би бути і міцніше.

 


Нас посещают: