English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосование

Где вы рекламируете компанию?

iSoftbet з'єднується з Arcadem

iSoftbet з'єднується з Arcadem

iSoftbet

iSoftbet, агрегатор онлайн-контенту і постачальник ігор, приєднався до нещодавно створеного постачальника ігор Arcadem. В рамках цієї співпраці мальтійська компанія Arcadem запустить Eternal Night, свій майбутній слот в програмі агрегації iSoftbet на два тижні. Eternal Night буде доступна 23 вересня 2021 року і знову представить гравцям ігрових автоматів персонажа Arcadem Ranger.

Перевага зв'язку з Arcadem

Співзасновник Arcadem Крістіан Хеллман заявив, що це прекрасна можливість для компанії отримати доступ до великої мережі операторів, що обслуговуються iSoftbet. Крістіан Хеллман заявив, що вони раді цій можливості та що команда працює над новою партією ігор, які будуть продемонстровані на платформі iSoftbet разом з деякими дуже цікавими продуктами, які будуть продемонстровані на платформі iSoftbet.

Крістіан Хеллман натякнув, що найближчим часом буде випущена додаткова інформація про їх ексклюзивних ігор, а також заявивши, що Arcadem намір створювати назви ігрових автоматів, багаті розповіддю, оригінальними історіями й захопливими форматами з впізнаваними персонажами, щоб розвинути новий погляд на ігри, який показуватиме кращі якості бізнесу і дружби з iSoftbet. Поки ми чекаємо на новинки від компаній, можно спробувати ігрові автомати з бонусом за реєстрацію та обрати для себе найкращі слоти та ігри, ще й з бонусом.

Перевага зв'язку з iSoftbet

Arcadem

Менеджер по комерційній агрегації iSoftbet, Денис Чепрегі, прокоментував, що інновації в галузі призводять до появи нових постачальників ігор, які знаходяться в авангарді інновацій і нових підходів і нових шляхів в цій конкурентній і висхідній галузі, а Arcadem - інноваційна організація, ігри якої, як очікується, принесуть користь на платформі агрегації iSoftbet.

Денис Чепрегі далі сказав, що запуск ексклюзивної гри Arcadem на платформі iSoftbet дозволяє партнерству практично відразу ж принести користь операторам-партнерам, і iSoftbet сподівається на тісну співпрацю з Arcadem в довгостроковій перспективі.


Нас посещают: