English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосование

Где вы рекламируете компанию?

Види фільтрів для води та зручність їх обслуговування

Види фільтрів для води та зручність їх обслуговування

У водопровідній воді міститься цілий список небезпечних для здоров'я речовин - іржа, бактерії, солі важких металів та інші елементи. Її кип'ятіння лише частково видаляє ці забруднення, тому багато хто замислюється про додаткові способи захисту. Один з них - установка фільтрує системи.

Глечик фільтр - найпростіше і найдешевше рішення

Як зрозуміло з назви, цій Фильтры для воды виглядають як невеликий глечик. Він розділений на два резервуари - верхній і нижній. Між ними знаходиться фільтр-картридж, який і виконує очистку. Відфільтрована рідина накопичується в нижній частині глечика, після чого її можна просто налити, нахиливши глечик.

Картридж глечика має комплексний склад - в ньому змішані різні фільтруючі речовини. Це можуть бути волокнисті субстанції, суміші коксового вугілля з іонообмінними смолами, а також деякі запатентовані матеріали, такі як Каталонії.
Фільтри-глечики мають найпростішу конструкцію - достатньо відкрити верхню кришку, залити води і почекати. Однак це стає причиною декількох недоліків.

По-перше, швидкість фільтрації невелика - щоб отримати один літр очищеної води буде потрібно від 3 до 5 хвилин, причому цей показник буде збільшуватися в міру зносу картриджа. Деякі глечики моделі можуть фільтрувати один літр більше 10 хвилин, але тут багато що залежить від начинки картриджа.

По-друге, картриджі для фільтрів глеків мають невисокий ресурс -150-350 літрів. Відповідно, доведеться їх частіше міняти і підсумкова вартість одного літра очищеної води буде вище. Також глечик необхідно періодично мити, оскільки на стінках може накопичуватися наліт і бруд.

Проточний фільтр - швидко і зручно

Якщо продуктивність фільтрів глеків недостатня, то варто задуматися про проточною моделі. Її ключові переваги - більш висока швидкість фільтрації і ресурс до 10 тисяч літрів. Конструктивно фільтр складається з декількох елементів - фільтруючого блоку з картриджами, що подає крана і сполучних трубок. Вся система підключається до магістралі холодної води.

Монтаж проточного фільтра хоч і має складності, але більшість користувачів при наявності мінімального досвіду зможуть зробити всі роботи самостійно. Найскладніше акуратно просвердлити отвір у стільниці під кран. Якщо цього робити не хочеться, можна встановити спеціальний змішувач з трьома підводами - під водопровідну воду і фільтровану.

Проточний фільтр зазвичай складається з трьох картриджів:

Картридж грубої очистки. Видаляє з води частинки розміром більше 5 мкм - іржу, глину, мул тощо. Виготовляється, як правило, з поліпропілену з ресурсом до 6 місяців.
Картридж з іонообмінної смолою. Пом'якшує воду і очищає від солей металів, запобігаючи появі накипу в наступних елементах системи.

Картридж з активованим вугіллям. Затримує хлор і його сполуки, а також видаляє неприємні запахи і присмак.

Це лише одна з можливих конфігурацій. Начинка картриджів в залежності від виробника може відрізнятися.

Для кожного картриджа заявлено свій ресурс, тому користувачі можуть змінювати їх окремо. У комплекті поставляється весь необхідний для цього інструмент.

Проточні моделі зазвичай забезпечують швидкість фільтрації до 3 літрів в хвилину, а завдяки наявності крана максимально зручні у використанні. Такі фільтри підійдуть для сім'ї на 3-5 чоловік, а також будуть вкрай актуальні, якщо ви часто готуєте і постійно потрібна очищена вода.

Фільтр зворотного осмосу - для тих, хто не терпить компромісів

Якщо вам необхідний максимально можливий рівень очищення води, то варто придивитися до систем зворотного осмосу. Це також проточні фільтри, але вони мають більш складну конструкцію за рахунок додаткових елементів.

Крім трьох стандартних картриджів, конструкція доповнюється спеціальною мембраною, яка має ступінь фільтрації до 0,0001 мікрона. Завдяки цьому, вона затримує не тільки метали, а й віруси, бактерії, інші органічні сполуки. В результаті утворюється додатковий потік забрудненої води, яку необхідно відводити в дренаж.

Оскільки фільтр зворотного осмосу в своїй основі містить блок, який видаляє навіть корисні мінерали, в такій конструкції зазвичай коштує додатковий мінералізатор, а також вугільний фільтр поста, який коригує присмак. Кілька рівнів фільтрації сильно зменшують натиск води на виході. Вирішенням цієї проблеми є накопичувальний бак - в залежності від вільного простору користувачі можуть встановити ємності на 3-12 літрів. Наповнений бак дозволяє відразу ж користуватися очищеною водою, не чекаючи фільтрації. У міру спустошення бак наповнюється автоматично.

Фільтри зворотного осмосу мають найкращу ступінь очищення води, а по швидкості фільтрації за рахунок наявності бака не поступаються проточний моделям. Головний недолік - складність монтажу.

По-перше, для фільтрів зворотного осмосу потрібно набагато більше місця, тому далеко не завжди вони можуть поміститися в простір під раковиною. Або вам доведеться пожертвувати іншими речами, розташованими там.

По-друге, в таких системах набагато більше сполучних трубок, тому установку краще довірити професіоналам. Не забудьте, що система передбачає електронасос, який також потрібно підключити до харчування. Незважаючи на складність монтажу, після установки фільтри практично не вимагають втручання.

Головне завдання - змінювати відповідні картриджі за регламентом - процес важкий, якщо до системи є вільний доступ. Саме тому краще не ховати компоненти далеко вглиб під меблі.

Ці моделі чудово підійдуть для великої родини, а також в тих оселях, де вкрай низька якість водопровідної води.


Нас посещают: