English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

.....

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосування

Где вы рекламируете компанию?

Блог / Новини RSS 2.0

Львівські комунальні кінотеатри знову планують здати у приватні руки

Цього тижня виконавчі органи Львівської міської ради вкотре виставили в порядок денний сесії питання про оренду трьох комунальних кінотеатрів – ім. Миколайчука, ім. Хмельницького та «Дзвін». Про це ЗІКу 26 липня заявила член комісії культури, депутат Львівської міської ради Наталія Усач.

Питання про оренду кінотеатрів стоїть в порядку денному сесії під № 34. «Тобто, в оренду намагаються здати комунальне майно не відомо на яких умовах», – наголосила депутат

На її думку, саме муніципальні кінотеатри Львова могли б стати ідеальним місцем для українських осередків, площадкою української культури і Львів міг би першим почати відроджувати такі центри. Наталія Усач в черговий раз попросила мера міста Львова і колег депутатів, керуватися не фінансовими вигодами і не дозволити «здати» комунальні кінотеатри за копійки у приватні рук зацікавлених бізнес структур.

«Враховуючи, що виконавчі органи уже сьогодні працюють над бюджетом 2011 року, пропоную передбачити у бюджеті на наступний рік відповідні кошти на відновлення комунального кіно. Адже, згідно з розрахунками, які було здійснено спеціалістами, на ремонти та оснащення кінотеатру ім. Миколайчука та ім. Хмельницького необхідно знайти 9 млн 640 тис грн. Таким чином, завдяки систематичному фінансуванню за чотири роки ми повністю відновимо роботу дев’яти львівських кінотеатрів»,- пояснила Усач.


Нас посещают: