English  Русский  Украинский 

Каталог

ПОЛЕЗНОЕ

.....

Принимаем к оплате Webmoney !!!

При оплате через систему Webmoney, укажите пожалуйста ваш E-Mail с которого вы подавали заявку на размещение своего предприятия.

 

Кошельки Webmoney:

wmz Z288232534015

wmr R131411418137

wmu U523394552525

Голосування

Где вы рекламируете компанию?

Просування сайту, або як ще неправильно кажуть - розкрутка сайту - одна з найсерйозніших завдань. Вам же не цікаво мати сайт, який буде на останніх сторінках результатів пошуку в Yandex або Google. Ви згодні? Не випадково, тому, витрачаються багатьма фірмами чималі кошти саме на просування сайтів.

Наша компанія пропонує вам укласти договір, в якому передбачено не тільки створення, але і просування сайту. Вам це вигідно з цілого ряду причин. Адже виділення семантичного ядра сайту робиться вже на етапі проектування. Отже, розробнику сайту вдасться швидше і краще намітити стратегію просування сайту, включаючи грамотний підбір ключових слів і внутрішню оптимізацію сайту.

Домовленість з нами на комплексне обслуговування дозволить уникнути поширеної помилки. Часто власник сайту замовляє статті з непомірним кількістю ключових слів, або з ключовими словами, що мають тенденцію до падіння статистики за запитами. Звичайно, ці моменти можна відстежити і самостійно. Але скільки Ви на це витратите свого дорогоцінного часу? Чи не краще доручити це людям, які за службовим обов'язком займаються цим постійно?

Існують і інші помилки, які допускають ті чи інші «оптимізатори». Наприклад, завжди слід враховувати, що пошукові машини, особливо Yandex, прекрасно розпізнають спам. Популярність сайту, при цьому, різко падає. Часто приділяється підвищену увагу показниками тІЦ і PR. Ці показники, безсумнівно, важливі, але не є головними. Тому, просування сайтів - завдання комплексне. Величезне значення в її вирішенні грає грамотний вибір стратегії просування.

Як вже зазначалося, першорядне значення для просування сайтів має правильний підбір ключових слів. Ви, напевно, самі заходили на сайти, які буквально «набиті» ключовими словами, які не мають ніякого відношення до самого тексту. Вам хочеться повторно на них заходити, особливо без крайньої потреби? Невірно, також, вважати правильним вибір ключових слів по максимуму запитів. По-перше, конкуренція тут буде теж максимальною. А по-друге, при такому підході, немає ніякої гарантії залучення на сайт саме цільової аудиторії.

Вищевикладені причини, вважаємо, переконали вас, що виділення семантичного ядра сайту і формування стратегії просування - найважливіші елементи у вирішенні даного завдання. А хто краще, ніж розробники сайту впорається з її рішенням? Підберемо самостійно ті ключові слова, які максимально відповідають тематиці того чи іншого сайту. Велике значення, при цьому, буде приділятися читабельності матеріалу, органічному включенню ключових слів.

І, звичайно ж, говорячи про зміст сайту, не можна обійти мовчанням тему унікальності статей. Зловживання ключовими словами різко знижує не тільки читабельність статті, а й її унікальність.

Таким чином, у сайту, на якому розміщений подібний матеріал, різко падає рейтинг. З іншого боку, регулярне наповнення сайту унікальним контентом - один з найбільш надійних методів постійного підвищення рейтингу сайту в пошукових системах.

Таким чином, вигоди комплексного обслуговування Вашого сайту самоочевидні. Звертаючись до професіоналів, ви можете спокійно займатися своїми власними справами, не піклуючись про стан сайту. Воно завжди буде найкращим.

Наш сайт пропонує індивідуальні рішення для кожного замовника. Залежно від тематики і конкуренції, ми підберемо оптимальний варіант просування сайту, гарантувавши тим самим не тільки високі позиції в пошукових системах, але й постійний потік відвідувачів на ваш сайт, багато хто з яких незабаром стануть вашими клієнтами!

Детальніше про вартість просування сайту або розміщення в каталозі свого підприємства тут

Нас посещают: